پرش به محتوا

اسپان باند 40 گرمی

تصویر اسپان باند 40 گرمی

اسپان باند نوعی پارچه بی‌بافت از جنس پلی‌­پروپلین است که هیچگونه تاروپودی ندارد و الیاف آن به روی یکدیگر پرس می‌شوند و  به سبب برخی خاصیت‌های منحصر به فرد همچون وزن کم و ضد آب بودن در صنایع مختلف کاربرد دارد.

برای تولید محصولات مختلف همچون گان جراحی، ماسک، پد بهداشتی و پوشک بچه از اسپان باندهایی با وزن‌های مختلف همچون اسپان باند 40 گرمی و اسپان باند 90 گرمی استفاده می‌کنند. شما می‌توانید متناسب با محصولی که تولید می‌کنید از انواع اسپان باند کمک بگیرید.

 

اسپان باند 40 گرمی، محصولی پرکاربرد و مقرون به صرفه

اسپان باند 40 گرمی از جمله منسوجات بی‌بافتی است که هیچ‌گونه تار و پودی ندارد و الیاف موجود در آن در یکدیگر آمیخته‌اند.

به طور کلی بخش اعظمی از منسوجاتی که در جهان تولید می‌شوند به صورت بی بافت است؛ در نتیجه می‌توان گفت کاربرد و کارایی این محصول بسیار متنوع است.

برای تولید پارچه اسپان باند 40 گرمی الیاف روی یکدیگر قرار گرفته و با روش‌هایی همچون سوزن زنی، حرارت، چسب یا بایندر به یکدیگر متصل می‌شوند.

تصویر انواع اسپان باند

با توجه به اینکه با استفاده از این پارچه محصولات مختلفی تولید می‌شود نیاز است که حتما در گرماژهای 40 گرمی، 60 گرمی و 90 گرمی تولید شود.

دو نکته مهم که هنگام خرید این محصول باید در نظر داشته باشید عرض و گرماژ پارچه است. 

عرض و گرماژ این پارچه یکسان است و شما در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که برای تولید محصول مورد نظر به چه گرماژ یا عرضی نیاز دارید.

عدم توجه به این دو نکته می‌تواند عواقبی همچون عدم کارایی حصول را به همراه داشته باشد؛ در نتیجه هنگام خرید حتما از کمک ها و راهنمایی‌های تیم مشاور کمک بگیرید تا خریدی بهینه، مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید.

اسپان باند 40 گرمی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت می‌توانید از ملتینا تهیه کنید و برای تولید محصولاتی همچون ماسک‌های بهداشتی از آن استفاده کنید.

 

خرید اسپان باند 40 گرمی از ملتینا

مجموعه ملتینا سال‌هاست که در زمینه تولید منسوجات بی‌بافت همچون ملت بلون فعالیت. در طول این سال‌ها رسالت و هدف اصلی خود را تولید و تامین محصولات باکیفیت قرار داده است و در طول تمامی این سال‌ها با اتکا به تیم فنی، تکنولوژی‌های مدرن و تجهیزات پیشرفته توانسته است بخش اعظمی از سهم بازار را از آن خود کند.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا تیم پشتیبانی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا اینکه به صورت مستقیم با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید؛ آدرس فروشگاه نیز به منظور مراجعه حضوری در شرایط خاص در سایت قرار داده شده است.

 

آشنایی با مصارف اسپان باند 40 گرمی

از اسپان باند 40 گرمی در تولید محصولات مختلف و متنوع استفاده می‌شود و شما می‌توانید با استفاده از آن طیف متنوعی از محصولات در صنایع مختلف را تولید کنید.

در ادامه برخی از مصارف آن را معرفی می‌کنیم:

  • صنعت پزشکی و بهداشتی
  • صنایع نظامی
  • مصارف کشاورزی
  • انواع بسته بندی 
  • حوزه راه و ساختمان
  • اتومبیل سازی

مواردی که نامبرده شد بخش محدودی از کاربردهای پارچه اسپان باند 40 گرمی است و قطعا موارد دیگری نیز وجود دارد که روزانه با آن سروکار داریم.

تصویر اسپان باند

قیمت اسپان باند 40 گرمی

مجموعه ما با در نظر گرفتن فروش عمده محصولاتی همچون اسپان باند 40 گرمی این امکان را برای اکثر مجموعه‌های بیمارستانی، تولیدکنندگان محصولات بهداشتی و یکبار مصرف و سایر افراد فراهم کرده است تا بتوانند با قیمتی مناسب به محصولاتی باکیفیت دسترسی داشته باشند.

برای اطلاع از قیمت اسپان باند 40 گرمی تنها کافیست با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار کنید و اطلاعاتی همچون گرماژ، عرضه پارچه و میزان متراژ مورد نظر را با آن‌ها در میان بگذارید تا بتوانند متناسب با فاکتورهای مورد نظر قیمت دقیق را به شما اعلام کنند.

برای اطلاع از شرایط، نحوه خرید و قیمت خرید عمده نیز می‌توانید از کارشناسان مجموعه کمک بگیرید.

در انتها به عنوان نکته پایانی یادآوری می‌کنیم که پارچه اسپان باند 40 گرمی تنوع و مصارف مختلفی دارد و شما می‌توانید با استفاده از آن محصولات متنوع و کاربردی را در صنایع مختلف تولید کنید.

برای خرید عمده اسپان باند 40 گرمی و اطلاع از شرایط ویژه فروش این محصول می‌توانید با تیم پشتیبانی مجموعه ارتباط برقرار کنید.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که از این پارچه برای تولید محصولات بهداشتی استفاده می‌کنند در نتیجه برای حفظ سلامت خود و رعایت استانداردهای لازم حتما از مجموعه‌ای معتبر و شناخته شده خرید کنید.

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید