پرش به محتوا

کیسه یک‌بار مصرف جاروبرقی

تصویر کیسه یک‌بار مصرف جاروبرقی

پاکت جاروبرقی از چهار مدل جنس پارچه‌ای، کاغذی، پلیمری و آنتی باکتریال ساخته شده است؛ پارچه‌های کیسه‌ای دائمی دارای چندین لایه است که وجود این لایه‌ها باعث می‌شود از ورود گرد و غبار به داخل محفظه جاروبرقی جلوگیری شود؛ البته در پاکت‌های یک بار مصرف نیز این ویژگی به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی مشاهده می‌شود؛ پیشنهاد شرکت ملتینا در این باره به افرادی که می‌خواهند پاکت‌هایی با کیفیت و کارآمد خریداری کنند کیسه یکبار مصرف جاروبرقی است. در ادامه درباره ویژگی‌ها و خصوصیات این محصول شما را آشنا خواهیم کرد. 

 

کیسه یکبار مصرف جاروبرقی ملتینا

پاکت جاروبرقی یکبار مصرف اسپان باند یک از محصولات مرغوب و با کیفیت در این عرصه شناخته می‌‌شود. امروزه در بازار جهانی، تولید منسوجات بیشتر متمایل به سمت ساخت پارچه‌های پروپیلن و بی‌بافت است. پارچه‌های بی‌بافت دارای ویژگی‌های بسیاری است به صورتی که از آن در تولید طیف گسترده‌ای از محصولات استفاده می‌شود که پاکت‌های جاروبرقی یکی از این محصولات محسوب می‌شود. به شرکت‌های تولید کننده اکنون ثابت شده که استفاده از اسپان باند می‌تواند علاوه بر کیفیت کاربردهای بسیاری را ایجاد کند. جنس پارچه اسپان باند از نوعی جنس فشرده شده است و در وزن و ضخامت مختلف تولید می‌شود. 

تصویر کیسه جارو برقی از جنس ملت بلون و اسپان باند

خصوصیات کیسه یکبار مصرف جاروبرقی

از جمله مهم‌ترین مزایای این محصول، کمک به محیط زیست است. این پاکت‌ها را می‌توان به صورت مکرر استفاده کرد و نگران پارگی و زدگی آن‌ها نبود. جنس این پاکت‌ها از پارچه‌های بی بافت و پروپیلن است؛ از این رو توانسته بسیار شناخته شود و اعتباری جهانی کسب کند.
همانطور که بیان شد احتمال این که پاکت‌های جاروبرقی که از جنس اسپان باند هستند پاره شوند بسیار کم است؛ این ویژگی علاوه بر این که از دردسرهای تمیزکاری شما کم می‌کند، به دلیل این که مانع نفوذ آلودگی و گرد و غبار به جاروبرقی می‌شود عمر مفید دستگاه شما را نیز بالا برده و سلامت آن را تضمین خواهد کرد. 

نقش پاکت جاروبرقی در عملکرد جاروبرقی

جاروبرقی هر گونه آلودگی و گرد و غبار را با مکش به داخل پاکت خود میکشد و ذخیره میکند. تمامی آشغالها در داخل پاکت جاروبرقی ذخیره میشوند و زمانی که کیسه پر شد موقع آن رسیده که کیسه شود. 

کیسه‌های جاروبرقی یا مخزن‌های زباله جاروبرقی در انواع مختلفی تولید می‎‌شوند و می‌توان آن‌ها را از بازار تهیه کرد. بعضی از جاروبرقی‌های هتلی و صنعتی نیاز به کیسه یکبار مصرف جاروبرقی سطلی محکم و مقاومی دارند که این نیاز را پاکت‌های جاروبرقی اسپان باند به راحتی می‌توانند برطرف کنند. 

با این تفاسیر اگر کیسه جاروبرقی اشتباه نصب شده باشد یا پر شده باشد امکان این وجود دارد که آشغال‌ها وارد بخش داخلی جاروبرقی شوند و باعث افت عملکرد جاروبرقی شوند. از این رو توصیه می‌شود همیشه پاکت جاروبرقی را چک و در صورت انباشته شدن خرده آشغال‌ها به سرعت آن را تخلیه کنید. 

تصویر کیشه جارو برقی از جنس ملت بلون

 

قیمت و خرید کیسه یکبار مصرف جاروبرقی ملتینا

مجموعه ملتینا با سال‌ها سابقه در زمینه فروش محصولات متنوع این بار با توجه به سابقه کاری درخشان و تجربیات خود در زمینه تولید محصولاتی همچون اسپان باند و ملت بلون تصمیم گرفت که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کند و از آن پس بهترین محصولات بهداشتی همچون کیسه یکبار مصرف جارو برقی، گان جراحی و… را تولید و عرضه کرد. در مجموعه ملتینا می‌توانید این محصول استاندارد، کاربردی و باکیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنید. برای خرید کیسه یکبار مصرف جاروبرقی ضمن ثبت سفارش از طریق سایت می‌توانید با کارشناسان بخش فروش مجموعه ملتینا نیز ارتباط برقرار کنید و ضمن انجام مشاوره خرید خود را قطعی کنید.

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید