پرش به محتوا

گان جراحی

تصویر گان جراحی

استفاده از تجهیزات بهداشتی مخصوصا در محیط‌های درمانی یک امر بسیار ضروری است؛ زیرا معمولا این محیط‌ها دارای آلودگی‌ها و عفونت‌های خاصی هستند که موجبات ایجاد بیماری را فراهم می‌کنند؛ به همین دلیل لازم است به منظور جلوگیری از بروز بیماری‌های مختلف از برخی تجهیزات پزشکی همچون گان جراحی استفاده شود.

گان جراحی یا همان لباس اتاق عمل معمولا توسط پزشکان و یا پرسنل بیمارستان مورد استفاده قرار می‌گیرد و وظیفه اصلی آن جلوگیری از انتقال آلودگی بین افراد است.

ملتینا انواع گان جراحی استریل یکبار مصرف را با تضمین کیفیت ارائه می‌دهد و شما می‌توانید از طریق سایت و با چند کلیک ساده سفارش خود را ثبت کنید.

 

مشخصات گان جراحی

گان جراحی در دو مدل یکبار مصرف و چند بار مصرف تولید می‌شود. همانطور که از نام آن پیداست گان یکبار مصرف نباید بیش از یک بار مورد استفاده قرار گیرند؛ ولی گان‌های چند بار مصرف را می‌توان شستشو داد و مجددا استفاده کرد.

محصولی که ملتینا تولید می‌کند از نوع گان جراحی استریل یکبار مصرف است که در ادامه به صورت خلاصه برخی از مهم‌ترین مشخصات گان جراحی ملتینا را معرفی می‌کنیم.

  • جنس: به طور کلی اکثر گان‌های جراحی یکبار مصرف از اسپان باند (پروپیلن) تولید می‌شوند.
  • وزن: با توجه به اینکه گان جراحی برای مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد با وزن بسیار کمی تولید شده تا شخص احساس راحتی داشته باشد. وزن این محصول نیز حدود 38 گرم است.
  • قد: به طور استاندارد قد گان جراحی بین 110 تا 120 سانتی‌متر است.
  • سایر ویژگی‌ها: سبک، راحت، ضد حساسیت، طبیعی و مستحکم بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های گان جراحی ملتینا است علاوه بر این می‌توان به ضخامت مناسب پارچه، کیفیت، مقاومت و دوخت مناسب آن اشاره کرد.

نکته: گان جراحی ملتینا یک محصول باکیفیت است که تمامی مسائل زیست محیطی در آن رعایت شده و هیچ ضرری برای محیط زیست ندارد؛ از طرفی قیمت مناسبی دارد و با توجه به نحوه تولید استاندارد آن وظیفه حفاظتی خود را به خوبی ایفا می‌کند.

برای خرید این محصول به صورت عمده ضم ثبت سفارش از طریق سایت می‌توانید از طریق ارتباط با تیم پشتیبانی و کارشناسان فروش مجموعه ملتینا نیز اقدام کنید.

تصویر لباس جراحی

ویژگی‌های گان جراحی یکبار مصرف ملتینا

مجموعه ملتینا با توجه به اهمیت استفاده از تجهیزات بهداشتی و نقش آن‌ها در تامین سلامت افراد و جلوگیری از بیماری‌ها در تلاش است که با تولید گان جراحی استریل نیاز بخش درمانی را رفع نماید و گامی موثر در جهت سلامت جامعه بردارد؛ به همین دلیل است که با استفاده از روش‌های نوین و آخرین تکنولوژی‌های روز بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را تولید و عرضه می‌کند.

از مهم‌ترین مشخصات این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این محصول بسیار سبک است تا افراد ضمن استفاده احساس خوشایندی داشته باشند.
  • گان جراحی ملتینا بدون تار و پود است؛ زیرا وجود تار و پود می‌تواند احتمال نفوذ آلودگی یا میکروارگانیسم را افزایش دهد.
  • با توجه به اینکه گاها زمان برخی جراحی‌ها بسیار طولانی است استفاده از این گان جراحی سبک و راحت به پزشکان کمک می‌کند تا با احساس راحتی بیشتری به فعالیت خود ادامه دهند.
  • قابلیت تنفس هوایی گان جراحی این امکان را فراهم می‌کند تا فرد بدون تعریق از آن استفاده کند.
  • گان جراحی ملتینا اغلب به رنگ‌های سبز یا آبی تولید می‌شود.
  • استفاده از الیاف طبیعی در تولید گان جراحی موجب شده تا این محصول حساسیت‌زا نباشد.

تصویر گان جراحی استریل

فروش گان جراحی استریل و استاندارد به صورت عمده

مجموعه ملتینا با سال‌ها سابقه در زمینه فروش محصولات متنوع این بار با توجه به سابقه کاری درخشان و تجربیات خود در زمینه تولید محصولاتی همچون اسپان باند و ملت بلون تصمیم گرفت که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کند و از آن پس بهترین محصولات بهداشتی همچون گان جراحی را تولید و عرضه کرد.

با توجه به اینکه این محصول به صورت مستقیم بر سلامت افراد و کادر درمان و پزشکی تاثیر می‌گذارد با فروش عمده آن و ارائه قیمت مقرون به صرفه طیف گسترده‌تری می‌توانند از محصولات باکیفیت استفاده کنند، به همین دلیل مجموعه ملتینا تصمیم گرفت این محصول استاندارد، کاربردی و باکیفیت را با قیمتی مناسب عرضه کند.

برای خرید عمده گان جراحی ضمن ثبت سفارش از طریق سایت می‌توانید با کارشناسان بخش فروش مجموعه ملتینا نیز ارتباط برقرار کنید و ضمن انجام مشاوره خرید خود را قطعی کنید.

 

جمع بندی

در انتها یادآوری می‌کنیم که چنانچه با توجه به توضیحات فوق تصمیم گرفتید این محصول با کیفیت را برای استفاده در محیط‌های درمانی و بیمارستانی تهیه کنید حتما از اعتبار مجموعه یا فروشگاه مطمئن باشید؛ زیرا این محصول جنبه حفاظتی دارد و در جهت حفظ سلامت افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد و حتما باید باکیفیت و اصیل باشد؛ به همین دلیل توصیه می‌شود از فروشگاهی خرید کنید ک با آن اطمینان دارید.

مجموعه ملتینا تمامی فاکتورهای فوق را داراست و شما می‌توانید با اطمینان کامل از آن خرید کنید. برای اطلاع از قیمت گان جراحی و خرید انواع گان جراحی رنگی با ملتینا ارتباط برقرار کنید.

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید