پرش به محتوا

ملت بلون گرماژ بالا

تصویر ملت بلون گرماژ بالا

پارچه ملت بلون، پارچه‌ای نبافته است که در بسیاری از صنعت‌ها از جمله صنعت‌های  پزشکی، کشاورزی، صنعت، لوازم خانگی و … کاربرد دارد. این پارچه به روش ملت بلون با ماده اولیه از جنس پلی پروپن تولید می‌شود. این روش یک روش چرخشی محسوب می‌شود که از جریان هوای داغ با سرعت بالا برای کشش سریع، جامد شدن و شکل دادن به مذاب پلیمری که به تازگی از قالب درآمده استفاده می‌کند. مزیت انجام آن نیز این است که جریان فرآیند کوتاه  می‌شود و پارچه نبافته می‌تواند به طور مستقیم از طریق چرخش تولید شود.

شما به منظور اطلاع از نحوه خرید عمده این محصول و اطلاع از سایر جزئیات می‌توانید با بخش پشتیبانی و کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کنید.

ارائه محصولات با کیفیت، اصیل و بی‌نظیر، خدمات متنوع، پشتیبانی همه جانبه و بکارگیری کادر مجرب و متخصص در زمینه تامین مواد اولیه، کنترل کیفی و فروش در کنار  یکدیگر موجب شده تا امروز ملتینا به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان ملت بلون شناخته شود.

هدف این مجموعه تامین مصالح مدرن ساختمانی و ارائه به‌روزترین محصولات بوده است که با توجه به رضایت مشتریان می‌توان گفت این هدف به نحو احسنت اجرایی شده است.

شما می‌توانید محصولاتی نظیر ملت بلون گرماژ بالا  را از طریق همین مجموعه تهیه کنید.

 

کاربرد ملت بلون گرماژ بالا 

در ابتدا کاربرد پارچه ملت بلون را برای شما شرح می‌دهیم.

تصویر ملت بلون

مدیای تصفیه کننده

معروف‌ترین کاربرد مدیای فیلتر، ماسک جراحی است. کاربردهایی شامل هر دو حالت مایع و گازی را شامل می شود. 

 

فیبرهای پزشکی

بخش عمده آن را بازار لباس‌های یکبار مصرف و بسته بندی استریلیزه تشکیل داده است.

 

محصولات پزشکی

محصولات ملت بلون به این منظور در ۲ نوع محصول بهداشتی و حفاظتی بکار می‌روند: دستمال بهداشتی زنانه، لایه رویی پارچه (بچه) از SB-MB و محصولات جذبی برای دفع غیر اختیاری بزرگسالان.

 

جذب کننده روغن

به عنوان معروف‌ترین کاربرد می‌توان به استفاده از مواد جذب کننده برای برداشتن چربی از سطح آب یا سایر سطوح در صنایع نیروگاهی، فروشگاه‌های اتومبیل و… اشاره کرد.

 

تولید لباس

محصولات meltblown در تولید لباس و پوشاک بخش‌های مختلف بازار مانند تولید عایق بندی حرارتی، پارچه‌های صنعتی یکبار مصرف، لایه زیری برای چرم های سنتتیک و… کاربرد دارند. 

محصولات ملت بلون یک مشخصه مخصوص دارند، آن هم اینکه تقریباً در هر نوع ماده ترموپلاستیک می‌توانند به کار برده شوند.

 

خصوصیات الکترونیکی:

 فیبرهای خطی در دیسک‌های فلاپی کامپیوتر

 جداکننده باتری به عنوان عایق در خازن

 

 فیلتر ماسک‌های صنعتی

ملت بلون گرماژ بالا برای فیلتر ماسک‌های صنعتی کاربرد دارد مانند:

  • ماسک های N95 و N99 که در برابر ذرات غیر روغنی کاربرد دارند
  • ماسک های R95 وR99 که مقاوم در برابر ذرات روغنی یا فیلترهای عایق روغن هستند
  • براساس استاندارد EN149 فیلتراسیون ذرات طبقه بندی می‌شوند

حال در ادامه کاربردهای ملت بلون گرماژ بالا  را برای شما شرح می‌دهیم. لازم به ذکر است که ملت بلون گرماژ بالا  را می‌توانید از سایت ملتینا تهیه کنید. مجموعه ملتینا حدود 15 سال است که با تکیه بر مهارت تیم فنی و تلاش شبانه روزی توانسته است بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را با برترین فناوری‌ها و جدیدترین تکنولوژی‌های روز تولید و عرضه کند.

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید