پرش به محتوا

ماسک صنعتی شیمیایی

تصویر ماسک صنعتی شیمیایی

اگر در محیطی کار می‌کنید که با مواد شیمیایی سروکار دارید، یا به هر طریقی در تماس یا معرض استشمام گازهای حاصل از مواد شیمیایی هستید، به منظور رعایت نکات ایمنی در محافظت از سلامت ریه‌ها و جلوگیری از بروز آسیب‌های جبران‌ناپذیر، باید از ماسک صنعتی شیمیایی یا ماسک صنعتی ضد بو استفاده کنید.

ملتینا انواع مدل‌های ماسک صنعتی شیمیایی را با بهترین قیمت و کیفیت تضمین شده به صورت اختصاصی تولید و در بازار خریدِ آنلاین ماسک صنعتی عرضه می‌کند.

جهت خرید ماسک صنعتی شیمیایی در مدل و تعداد مورد نظرتان می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید.

تصویر ماسک شیمیایی

مشخصات انواع ماسک صنعتی شیمیایی ملتینا

ماسک‌های صنعتی شیمیایی تولیدی ملتینا توسط بهترین متخصصین و با به کارگیری مجهزترین ماشین آلات و دستگاه‌های صنعتی تولید شده‌اند.

این ماسک‌ها از نظر شکل به دو صورت تمام صورت و نیم صورت تولید می‌شوند. ماسک‌های صنعتی شیمیایی تمام صورت علاوه بر محافظت از سیستم تنفسی و جلوگیری از ورود ذرات و گرد و غبار به آن، با کاور کردن تمام صورت از پاشش مواد شیمیایی روی صورت و آسیب‌های جدی ناشی از آن نیز جلوگیری می‌کند.

ماسک‌های صنعتی شیمیایی از نظر نوع فیلتر هم در سه دسته قرار می‌گیرند:

  1. بدون فیلتر
  2. سوپاپ‌دار (فیلتردار)
  3. با قابلیت نصب فیلتر

البته از آن جایی که هدف تولید ماسک صنعتی شیمیایی در ملتینا، جلوگیری از ورود ذرات و غبارهای مواد شیمیایی به سیستم تنفسی افراد است، طبیعتا تمام مدل‌های تولیدی این برند در یکی از دو دسته فیلتردار یا با قابلیت نصب فیلتر قرار می‌گیرند.

 

جنس:

ماسک‌های صنعتی شیمیایی عمدتا از دو مواد سیلیکونی یا رابر ساخته می‌شوند و تولیدات ملتینا نیز از این فرمول مستثنا نیست.

اگر پوست حساسی دارید، گزینه مناسب برای شما ماسک صنعتی شیمیایی سیلیکونی است؛ زیرا این مدل از انواع ماسک‌های تنفسی برای مواد شیمیایی خاصیت ضد حساسیتی دارند.

تصویر ماسک صنعتی

قیمت و خرید ماسک صنعتی شیمیایی تمام صورت و نیم‌صورت

قیمت انواع ماسک‌های تنفسی برای مواد شیمیایی در مدل‌های تمام صورت و نیم صورت را در همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید.

حتما به این نکته توجه کنید که قصد دارید ماسک صنعتی شیمیایی را برای چه کاربرد و مصرفی خریداری کنید؛ به عبارت دیگر مدل ماسک صنعتی شیمیایی از نظر تعداد و نحوه قرارگیری فیلترها (فیلتر ثابت یا با قابلیت نصب فیلتر، یک یا دو فیلتره بودن و …) باید کاملا بر اساس مصرف کاربر و میزان خطرات محیطی که در آن قرار دارد، انتخاب شود؛ به عنوان مثال قطعا ماسک صنعتی شیمیایی که یک نجار برای کار خود انتخاب می‌کند، با ماسکی که برای یک فرد شاغل در محیط‌های آزمایشگاهی مناسب است، تفاوت دارد.

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید