پرش به محتوا

ماسک صنعتی ضد بو

تصویر ماسک صنعتی ضد بو

ماسک صنعتی ضد بو تمام صورت از بینی، دهان و چانه محافظت می‌کند و علاوه بر آن ناحیه چشم را نیز می‌پوشاند. استفاده از این ماسک هنگامی که خطری برای چشم وجود دارد؛  زیرا مهر و موم خوب و حداکثر محافظت را برای مصرف‌کننده تضمین می‌کند.

نیم ماسک صنعتی ضد بو ماسک‌های فیلتر کننده‌ای هستند که از مجاری تنفسی (بینی، دهان و چانه) بدون آسیب رساندن به میدان دید محافظت می‌کنند. ماسک صنعتی در برابر گرد و غبار و ذرات موثر است و در محیط‌هایی که برای چشم خطرناک نیستند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید انواع ماسک صنعتی ضد بو را از مجموعه ملتینا با بهترین قیمت خریداری کنید. اگر به دنبال خرید ماسک صنعتی ضد بو پیشنهاد ما مجموعه درجه یک ملتینا است.

 

خرید ماسک صنعتی ضد بو

به طور کلی سه نوع استاندار برای ماسک‌ها وجود دارد:

تصویر خرید ماسک صنعتی ضد بو

  • FFP1؛ این استاندارد به کمترین فیلتر بین سه ماسک با فیلتراسیون آئروسل حداقل 80٪ و نشتی به داخل حداکثر 22٪ اشاره دارد. این ماسک عمدتاً به عنوان ماسک گرد و غبار (نوسازی منزل و انواع کارها) استفاده می شود. ماسک مشکی و طوسی آن در مجموعه ملتینا موجود است.
  • FFP2؛ ماسک‌های با استاندارد FFP2 حداقل 94 درصد درصد فیلتراسیون و حداکثر 8 درصد نشت به داخل دارند. آن‌ها عمدتا در ساخت و ساز، کشاورزی و توسط متخصصان مراقبت‌های بهداشتی علیه ویروس‌های آنفولانزا استفاده می‌شوند.
  • FFP3؛ ماسک‌های با استاندارد FFP3 فیلترکننده‌ترین ماسک‌های FFP هستند. این ماسک‌ها با 99 درصد فیلتراسیون و حداکثر 2% نشت به داخل، از ذرات بسیار ریز مانند آزبست محافظت می‌کنند.

 شما می‌توانید انواع ماسک صنعتی ضد بو را با توجه به کارکرد و نیاز خود از مجموعه ملتینا خریداری کنید. این مجموعه 12 سال در زمینه تولید چنین محصولاتی سابقه دارد و به شما تضمین کیفیت و قیمتی مناسب‌تر از همه فروشندگان را می‌دهد. اگر در زمان کار در فضای خطرناکی مشغول به فعالیت هستید توصیه می‌شود حتما ماسک صنعتی خود را از مجموعه‌های معتبر همچون ملتینا خریداری کنید.

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید