پرش به محتوا

فیلتر ماسک

تصویر فیلتر ماسک

با توجه به آلودگی هوا بهترین روش‌ محافظت از سیستم تنفسی بدن استفاده از ماسک است. به ویژه که اخیرا با شیوع بیماری کرونا استفاده از ماسک اهمیت بالایی پیدا کرده است؛ همچنین کسانی که دائما با گازهای سمی و خطرناک سرو کار دارد توصیه می‌شود که از ماسک مناسب استفاده کنند. توجه داشته باشید که یکی از اجزای اصلی تشکیل دهنده ماسک‌ها که باعث جلوگیری از ورود ذرات معلق و مضر به سیستم تنفسی می‌شود فیلتر ماسک است. اگر قصد تهیه این فیلتر ماسک را به صورت عمده دارید، می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

 

توصیه‌های مهم برای خرید فیلتر ماسک

فیلتر ماسک انواع مختلفی دارد و هر کدام از آن‌ها کاربردهای ویژه‌ای دارند.

  • هر فیلتر برای ماسک مخصوصی تولید می‌شود؛ به همین منظور هنگام خرید فیلتر ماسک باید توجه داشته باشید که برای چه نوع ماسکی فیلتر تهیه کنید. فیلتر ماسک شیمیایی  برای استفاده در ماسک‌های تمام صورت و نیم صورت مناسب است.
  • مورد دیگری که باید هنگام خرید به آن توجه کنید قابلیت شستشو فیلتر ماسک است.
  • داشتن استاندارد جهانی و تاییدیه بین المللی از موارد مهم دیگری که باید هنگام خرید به آن توجه کنید.
  • فیلترهای ماسک با سلامت سیستم تنفسی انسان در ارتباط هستند؛ به همین دلیل هنگام خرید به کیفیت فیلتر ماسک توجه داشته باشید.

تصویر Mask filter

معمولا مراکز خرید معتبر همچون مجموعه ما محصولات باکیفیتی را مانند فیلتر هوا و فیلتر ماسک و انواع ماسک‌های مختلف را عرضه بازار می‌کنند که میزان اعتبار آن‌ها در بازارهای داخلی و خارجی گواه این مدعا است.

برای خرید عمده فیلتر ماسک می‌توانید با چند کلیک ساده سفارش خود را ثبت کنید.

 

کاربرد فیلترهای ماسک

فیلترهای ماسک به منظور تصفیه هوا آلوده و جلوگیری از ورود ذرات معلق به ریه‌ها تولید می‌شوند. فیلترها انواع و کاربردهای مختلفی دارند. که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم؛ البته  ناگفته نماند که ماسک‌ها انواع مختلفی دارند که علاوه کاربرد در برخی مواقع بر اساس رنگ مانند ماسک طوسی  انتخاب می‌شوند.

  • برخی از فیلترها برای جلوگیری از گازها و بخارهای مضر مختلف هستند.
  • برخی از فیلترها برای جلوگیری از مونوکسید کربن، دی اکسید سولفور و گازهای از این قبیل است.
  • فیلترهای ماسک شیمیایی برای مواد شیمیای با فشار بخار پایین، بخارهای جیوه کاربرد دارد.
  • فیلترهای ماسک برای از ورود آمونیاک، متیل بروماید و اکسیدهای نیتروژن بسیار مناسب و کارآمد هستند.

تصویر کاربردهای فیلتر ماسک

قیمت فیلتر ماسک 

قیمت فیلتر ماسک به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از مهم‌ترین آن کیفیت است. کیفیت همیشه حرف اول را می‌زند چه بسا که فیلتر ماسک با سلامت انسان در ارتباط است؛ به همین علت کیفیت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. هرچه کیفیت فیلتر ماسک‌های ارائه شده بالاتر باشد قیمت نیز بیشتر است.

برند ارائه دهنده از موارد دیگری است که باعث تفاوت قیمت فیلتر ماسک می‌شود. هر برندی بر اساس متریال مورد استفاده و یا سابقه کاری خود قیمتی را اعلام می‌کند که همین امر باعث تغییر قیمت‌های فیلتر ماسک می‌شود. شما می‌توانید انواع فیلتر ماسک نیم صورت و فیلتر ماسک تمام صورت را با قیمتی بسیار مناسب و به طور عمده از مجموعه ما تهیه کنید.

برای دریافت قیمت شماره و استان خود را وارد کنید